fbpx

גיתי אברהם

מנכ״ל ״אופק משפחתי״

אני איש משפחה- נשוי באושר למאיה, ואבא לאמה וארי המקסימים.

מזה 10 שנים, אני מלווה זוגות, יחידים ומשפחות בדרכם לעצמאות פיננסית ולאיכות חיים טובה יותר.

לאחר סיום תואר בכלכלה ומימון, התחלתי לעבוד כיועץ משכנתאות פרטי- חוץ בנקאי וכמנטור מלווה לכלכלת המשפחה. באותה התקופה, אחוז מזערי מנוטלי המשכנתאות נעזרו ביועץ חיצוני אך התמזל מזלי ללמוד את התורה מקרוב, מהיועצים הבכירים והטובים ביותר בישראל.

למדתי, חקרתי, ניסיתי והתעמקתי, עד שפיתחתי שיטה ייחודית ומותאמת אישית לבניית תמהילי משכנתא אופטימליים ומדוייקים.

לאחר עשור בתחום המתפתח, אני שמח לזהות כי ענף ייעוץ המשכנתאות הפרטי צובר תאוצה– כיום מעל ל-25% מנוטלי המשכנתאות נעזרים ביועץ פרטי- חוץ בנקאי. הנתון הזה עולה כל שנה ויש לכך סיבה טובה.

השיטה על פיה אני פועל, מייצרת חוסן כלכלי ואופק פיננסי ברור לצד תחושת ביטחון ויציבות מלאה בתהליך המשמעותי ביותר בבניית העתיד המשפחתי.

הערכים על פיהם ייסדתי את חברת אופק משפחתי הם אותם ערכים עליהם אני מקפיד מיום כניסתי לענף- מקצועיות ואחריות, דיוק והקשבה לצרכי הלקוח ומעל הכל- המטרה האחת, ליצור מציאות אפשרית, אופטימלית ומיטבית עבור קהל לקוחותיי.

שלכם,

גיתי אברהם, מנכ״ל ובעלים

 אופק משפחתי – ליווי כלכלי לחיים   

הצוות שלנו

בתאל ונונו​

מנהלת קשרי לקוחות

מנהלת קשרי לקוחות מנוסה, שלא מתפשרת לרגע על איכות השירות ממנה נהנה קהל הלקוחות של אופק משפחתי. בעלת הכרות מעמיקה עם עולם הבנקאות וניסיון רב בתחום בשרות ובניהול תיקים. יחס אישי, מחויבות ואיכפתיות הם רק חלק מהתכונות שתפגשו כאשר תעבדו מול בת אל. 

 

אנה זמנסקי

מנהלת תחום משכנתאות ופיננסים

ניסיון עשיר של שנים בתחום ההלוואות והמשכנתאות. סייעה לאלפי משפחות להשיג את התנאים האופטימלים ולהגשים את חלומם לבית בישראל.
אנה בעלת תואר בכלכלה ומביאה את הידע, ארגז הכלים וכח המיקוח הנחוץ להשיג ללקוחותיה את התנאים האופטימלים בכל צרכיהם הפיננסים.

אלרן מילוא

יועץ ומאמן לכלכלת משפחה וניהול ההון האישי

אלרן בעל תואר BA במדעי ההתנהגות ,ותואר MBA במנהל עסקים. מלווה משפחות ויחידים להצלחה כלכלית, בעל רקע קודם של 15 שנים בתחום אימון וייעוץ קריירה.

מציע תוכנית להתנהלות לטווח קצר ותוכנית לטווח ארוך של 10 שנים .

הייעוץ כולל הכוונה ליווי ומקנה שיטה ודרך הסתכלות להתנהלות פיננסית נכונה ,ומקנה ידע כלים ושיטות להתנהלות כלכלית נכונה לשליטה בכסף שלכם ולקבלת החלטות פיננסיות רציונליות .

רונן פנחסוב

יועץ משכנתאות בכיר

רונן פנחסוב הוא יועץ כלכלי בעל נסיון רב בעולם הביטוח, הפיננסים והמשכנתאות
הוא מומחה לבניית תמהילי משכנתא כלכליים וחכמים

מלווה מאות משקי בית בישראל לצמיחה כלכלית בכל שלבי החיים

גיא יעקובי

יועץ משכנתאות ומנהל תיקי משכנתאות בכיר

גיא חי ונושם את התחום הפיננסי בכל רמ״ח איבריו: בעל ניסיון רחב בעולם השקעות הנדל״ן וייעוץ המשכנתאות, היה מרצה מספר שנים על ייעוץ משכנתאות והכשיר מאות יועצים חדשים לתחום. היום הוא רותם את כל הניסיון והידע הרחב שלו בכדי לשרת בצורה האופטימלית את קהילת אופק משפחתי.

גולן דרחשאן

מנהל השיווק, הדיגיטל והרשתות החברתיות

גולן הוא כריש דיגיטל מיומן השוחה בעולם הרשתות החברתיות עוד מימיה הראשונים של פייסבוק, ובעל נסיון של למעלה מעשור בעולם. 

פועל לפי עקרון מנחה שאין כמו אוטנתיות ואמת בפרסום ומאמין שיש לשדר את המהות של הלקוח החוצה בצורה הכי נקיה וישירה שאפשר. 

 

מן התקשורת

״ האיש שניצח את הקורונה - בסיוע מהבנקים״

״ משבר הקורונה מביא אתו גיבורים חדשים לחיינו- הכירו את גיתי אברהם, מנכ"ל חברת אופק משפחתי. בזכות הידע והמומחיות שצבר בשנים האחרונות מצליח גיתי להשיג אשראי בנקאי לבתי עסק ומשקי בית פרטיים- תוך פחות מ10 ימים.״

גיתי אברהם מתארח בתוכנית הבוקר ״פותחים יום״ ומייעץ לגבי בחירת מסלול משכנתאות נכון

5 ערכי היסוד שלנו

מענה מהיר ופשוט

חשוב לנו שיהיה לך מקום אחד בו תקבל מענה מהיר ופשוט לכל הצרכים הפיננסים שלך היום ובעתיד.

המשכיות

אנחנו יודעים שייעוץ פיננסי מקצועי מוביל לשיפור באיכות החיים ומאפשר צמיחה כלכלית ולכן מקפידים להיות לצידך בכל צומת פיננסית וללוות אותך בכל החלטה כלכלית.

ייחודיות

התאמה אישית לצרכים ולרצונות שלך ולשינויים בשווקים הפיננסיים, מחייבת אותנו לבנות עבורך פתרונות ייחודיים המאפשרים אופטימיזציה כלכלית בכל שלבי החיים.

אובייקטיביות מקצועית

כדי לאפשר לך שקט נפשי וביטחון כלכלי אנחנו מקפידים על מקצועיות ללא פשרות ואובייקטיביות בפתרונות הכלכליים שנציע לך.

יצירתיות

אנחנו מאמינים ביצירת ערך מוסף ולכן משתמשים בפתרונות טכנולוגיים מתקדמים למתן שירות מהיר ויעיל וכדי לחבר אותך באופן שוטף להזדמנויות לצמיחה כלכלית וחסכון

שיתוף האתר