fbpx

גיתי אברהם

מנכ״ל ״אופק משפחתי״

נעים להכיר,

שמי גיתי אברהם ואני כאן כדי לחסוך לכם כסף, הרבה כסף – אבל זה רק חלק אחד מהפאזל.

מזה 12 שנים, שאני מלווה זוגות, יחידים ומשפחות בדרכם לעצמאות פיננסית ולאיכות חיים טובה יותר – כי לשלם פחות זה טוב, אבל לחיות בלי דאגות כלכליות, זה הרבה יותר.

לאחר סיום תואר בכלכלה ומימון, התחלתי לעבוד כיועץ משכנתאות פרטי- חוץ בנקאי וכמנטור מלווה לכלכלת המשפחה.

באותה התקופה, אחוז מזערי מנוטלי המשכנתאות נעזרו ביועץ חיצוני אך התמזל מזלי ללמוד את התורה מקרוב, מהיועצים הבכירים והטובים ביותר בישראל.

את חברת "אופק משפחתי" הקמתי מתוך שליחות ואמונה, שכל משפחה זכאית לחיות חיים טובים וליהנות מחוסן כלכלי, שמאפשר להם להתמודד עם כל השינויים של החיים. לשמחתי, הניסיון שלי לימד אותי, שעם התנהלות נכונה, אכן זה אפשרי – גם עבורכם.

עוד מהעשייה שלי: אני חבר בהתאחדות יועצי המשכנתאות, ובאיגוד היועצים והמאמנים לכלכלת המשפחה בישראל, התארחתי בערוצי התקשורת השונים, ואת הכול עשיתי וממשיך לעשות מתוך ייעוד להגדיל את המודעות של הציבור בישראל, בחשיבות של הידע והניהול הפיננסי.

עכשיו תורכם לעשות לביתכם: אני והצוות המקצועי בחברת אופק משפחתי, מזמינים אתכם לדבר אתנו, לנצל את הניסיון, הידע והקשרים שצברנו, ולבדוק איך אתם יכולים לחסוך כסף (והרבה) בעזרתנו.

 

הצוות שלנו

גולן דרחשאן

מנהל השיווק, הדיגיטל והרשתות החברתיות

גולן הוא כריש דיגיטל מיומן השוחה בעולם הרשתות החברתיות עוד מימיה הראשונים של פייסבוק, ובעל נסיון של למעלה מעשור בעולם. 

פועל לפי עקרון מנחה שאין כמו אוטנתיות ואמת בפרסום ומאמין שיש לשדר את המהות של הלקוח החוצה בצורה הכי נקיה וישירה שאפשר. 

 

אנה זמנסקי

מנהלת תחום משכנתאות ופיננסים

ניסיון עשיר של שנים בתחום ההלוואות והמשכנתאות. סייעה לאלפי משפחות להשיג את התנאים האופטימלים ולהגשים את חלומם לבית בישראל.
אנה בעלת תואר בכלכלה ומביאה את הידע, ארגז הכלים וכח המיקוח הנחוץ להשיג ללקוחותיה את התנאים האופטימלים בכל צרכיהם הפיננסים.

שירן בן אהרון

מנהלת קשרי לקוחות

מנהלת קשרי לקוחות מנוסה, שלא מתפשרת לרגע על איכות השירות ממנה נהנה קהל הלקוחות של אופק משפחתי. בעלת הכרות מעמיקה עם עולם הבנקאות וניסיון רב בתחום בשרות ובניהול תיקים. יחס אישי, מחויבות ואיכפתיות הם רק חלק מהתכונות שתפגשו כאשר תעבדו מול שירן. 

רונן פנחסוב

יועץ משכנתאות בכיר

רונן פנחסוב הוא יועץ כלכלי בעל נסיון רב בעולם הביטוח, הפיננסים והמשכנתאות.
הוא מומחה לבניית תמהילי משכנתא כלכליים וחכמים,

ומלווה מאות משקי בית בישראל לצמיחה כלכלית בכל שלבי החיים

גליה נאמן

יועצת כלכלית ומשכנתאות

קשה למצוא אנשים מהסוג של גליה, אצלה מילה היא מילה, מקצועיות ולוח זמנים מתוקתק זה ערך עליון, והכי חשוב תמיד יודעת לספק את הפיתרון הכי טוב בהתאם לסיטואציה!

גליה סייעה להמון מחברי הקהילה שלנו, ומזל שאת רוב מכתבי התודה שלה אנחנו מקבלים בצורה דיגיטלית – אחרת לא בטוח איפה היה לנו מקום לאחסן אותם. 

אלרן מילוא

יועץ ומאמן לכלכלת משפחה וניהול ההון האישי

אלרן בעל תואר BA במדעי ההתנהגות ,ותואר MBA במנהל עסקים. מלווה משפחות ויחידים להצלחה כלכלית, בעל רקע קודם של 15 שנים בתחום אימון וייעוץ קריירה.

מציע תוכנית להתנהלות לטווח קצר ותוכנית לטווח ארוך של 10 שנים .

הייעוץ כולל הכוונה ליווי ומקנה שיטה ודרך הסתכלות להתנהלות פיננסית נכונה ,ומקנה ידע כלים ושיטות להתנהלות כלכלית נכונה לשליטה בכסף שלכם ולקבלת החלטות פיננסיות רציונליות .

טליה מנהיים

יועצת משכנתאות וכלכלת המשפחה

טליה באופי שלה היא כלכלנית מלידה, תמיד מאוד מחושבת, מדויקת, היא תמיד תבדוק פעמיים לפני שתספק תשובה וכמובן יודעת לחסוך בתיקי המשכנתאות שלנו סכומי כסף אדירים בעזרה תמהילים חכמים והטווית דרך פעולה מדויקת ומתוקתקת. 

כל חברי הקהילה שלנו יודעים שלקבל שירות מטליה זה הרבה מעבר לשירות, זה לדעת שיש לך מי שיושב על התיק שלך 24/7 ומקדם אותו ללא הפסקה עד לקבלת התוצאה הרצויה ואף מעבר לכך!

מן התקשורת

״ האיש שניצח את הקורונה - בסיוע מהבנקים״

״ משבר הקורונה מביא אתו גיבורים חדשים לחיינו- הכירו את גיתי אברהם, מנכ"ל חברת אופק משפחתי. בזכות הידע והמומחיות שצבר בשנים האחרונות מצליח גיתי להשיג אשראי בנקאי לבתי עסק ומשקי בית פרטיים- תוך פחות מ10 ימים.״

גיתי אברהם מתארח בתוכנית הבוקר ״פותחים יום״ ומייעץ לגבי בחירת מסלול משכנתאות נכון

5 ערכי היסוד שלנו

מענה מהיר ופשוט

חשוב לנו שיהיה לך מקום אחד בו תקבל מענה מהיר ופשוט לכל הצרכים הפיננסים שלך היום ובעתיד.

המשכיות

אנחנו יודעים שייעוץ פיננסי מקצועי מוביל לשיפור באיכות החיים ומאפשר צמיחה כלכלית ולכן מקפידים להיות לצידך בכל צומת פיננסית וללוות אותך בכל החלטה כלכלית.

ייחודיות

התאמה אישית לצרכים ולרצונות שלך ולשינויים בשווקים הפיננסיים, מחייבת אותנו לבנות עבורך פתרונות ייחודיים המאפשרים אופטימיזציה כלכלית בכל שלבי החיים.

אובייקטיביות מקצועית

כדי לאפשר לך שקט נפשי וביטחון כלכלי אנחנו מקפידים על מקצועיות ללא פשרות ואובייקטיביות בפתרונות הכלכליים שנציע לך.

יצירתיות

אנחנו מאמינים ביצירת ערך מוסף ולכן משתמשים בפתרונות טכנולוגיים מתקדמים למתן שירות מהיר ויעיל וכדי לחבר אותך באופן שוטף להזדמנויות לצמיחה כלכלית וחסכון

שיתוף האתר